Hakkımızda

Sen spor yaparken de, gündelik hayatında da rahat et diye b-fit tekstil koleksiyonunu yarattık.

11 yıldır, kadının hareket edip fit olmasına öncülük ettik. Şimdi tekstil koleksiyonlarımız ile de karşınızdayız!

İşimiz gücümüz hep kadın ya, tabii ki tekstil koleksiyonlarımız için iki şahane kadın tasarımcı ile çalıştık.

Deniz Gur, b-fit by Deniz Gur'u yarattı. Zahmetsiz şıklık kavramını aktif ve sportif hayatımıza soktu. İlham kaynağımız doğa idi, doğal liflerden oluşan sağlıklı kumaşlar ile karşımıza eşi benzeri olmayan bir koleksiyon çıktı.

Şizen Sabahyıldızı da sempatik Wormie karakteri ile rengarenk tişörtler yarattı, hayatımıza renk kattı.

Bugüne kadar b-fit hiç bu kadar renkli ve stil sahibi olmamıştı.

Bizimle tanışmaya var mısın?


b-fit, 2006 yılında, her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla kuruldu.

Kadınların, spor yapmasına engel olduğunu düşündüğü mazeretlerin, bir mazeret olmadığını görmesini sağlayan b-fit; Türkiye’nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi markası ve bugün tüm Türkiye’de 50 ilde 200 merkezi ile 450.000 kadına hizmet veriyor.

Türkiye’nin 8. büyük franchise firması olan b-fit, bugüne kadar 250’den fazla kadına girişimci olma imkanı sağlayarak 500’den fazla kadına istihdam yarattı. Bir sosyal girişim olan b-fit; kadın girişimciliğini destekleyerek, kadınlara istihdam yaratarak ekonomik hayattaki güçlerini artırmayı hedefliyor. Bu nedenle franchising sistemiyle büyüyen b-fit markasında francisee’ler kadınlardan oluşuyor.